Teslimat Koşullarımız
Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra maksimum 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin şubeye uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz  kargo şirketi garantisi ile size teslim edilecektir.

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-posta'sı ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta ve sms bilgisi size yollanacak ve yerine farklı bir ürün seçmeniz gerektiği bildirilecektir.

DurustToptan.com bir online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkanı tanır. Nadiren de olsa farklı bir kişinin sizinle aynı anda aynı ürünü alması söz konusudur ve bu şartlarda ürünü satın almış olsanız bile stoklarda tükenmiş olabilmektedir.

Ödemesini internet üzerinden yaptınız ürün eğer stoklarmızda kalmamış ise aynı iş günü içerisinde sizden farklı bir ürün seçmenizi isteyebiliriz. Eğer farklı bir ürün almak istemezseniz yaptığınız ödeme kredi kartınıza iade edilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.